شنبه, 03 فروردین 1398

یا مقلّب القلوب و الابصار    یا مدبّر اللّیل و النّهار

یا محوّل الحول و الاحوال    حوّل حالنا الی احسن الحال

سال «رونق تولید»

مبارک باد


 اخبار تصویری_new

ساختمان جدید هیئت فوتبال شهرستان بم افتتاح شد چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 31 خرداد 1397 ساعت 09:13

ساختمان جدید هیئت فوتبال شهرستان بم افتتاح شد با حضور دکتر قرایی رییس ، جوادیزدپور دبیر و خانم مومنی نایب رییس بانوان هیات فوتبال استان کرمان ، آقای ترکان رییس اداره ورزش و جوانان ، اعضای شورای شهر بم و معاون سیاسی امنیتی فرمانداری بم ، اعضای هیات فوتبال و فوتبالدوستان بم افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی kpfa.ir ، رییس هیات فوتبال استان کرمان طی سخنرانی خود در این آیین گفت: بم بزرگ(شامل بم نرماشیر بروات فهرج و ریگان)ناب ترین استعدادهای فوتبالی را در خود جای دارد و اگر یک صدم امکانات فولاد خوزستان در این منطقه بود میتوان گفت اینجا قطب فوتبال ایران است .

دکتر قرایی بم را معدنی جوشانی از استعداد فوتبالی توصیف کرد و افزود: باید از ظرفیتهای محلی این منطقه استفاده بهینه کرد .

متولی فوتبال استان کرمان در ادامه سخنرانی خود با مخاطب قراردان  آقای زورانی معاون فرماندار بم ،  پیشنهاد داد در روزهای آینده با حضور نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی ، فرمانداران منطقه و مسوولان هیات فوتبال استان کرمان جلسه ای با مدیران کرمان خودرو و مدیران خودرو  برگزار شود و از این عزیزان خواستار حمایت از  فوتبال این چهار شهر شوند.

رییس هیات فوتبال استان کرمان گفت:جای بسی تعجب است نام کرمان خودرو روی پیراهن تیم ملی هندبال نقش بسته  و اسپانسر آنهاست اما به جوانان منطقه خود اعتنایی نکند و فوتبال اینجا از کمترین امکانات اولیه ورزشی برخوردار نباشند.

دکتر قرایی ضمن تقدیر و تشکر از تیم بانوان شهرداری بم بابت قهرمانی در لیگ برتر فوتبال بانوان کشور، مراتب تقدیر و تشکر خود را از شهردار و شورای شهر بم ابراز داشت و خواستار حمایت بیش از پیش ایشان شد تا این تیم بتواند همچون سالهای قبل برای استان کرمان افتخار آفرینی کند.

مسوول فوتبال استان  ضمن گرامیداشت  پیشکسوتان عزیز این شهرستان، از برگزاری لیگ سراسری پیشکسوتان استان در ماههای آینده خبر داد.

گفتنی است : در پایان مراسم  آقای منصور عزیزآبادی حکم ریاست هیئت فوتبال شهرستان بم را از دست دکتر قرایی دریافت کرد و به رسم یادبود لوح تقدیری از طرف اداره ورزش و جوانان بم و شورای شهر بم به پاس تلاشهای خستگی ناپذیر ریاست جدید هیئت فوتبال استان به آقای دکتر قرایی اهدا شد.

 

 

 

 

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است