شنبه, 04 خرداد 1398


اخبار تصویری_new

حسین شمس: دکتر قرایی بهترین گزینه عضویت در هیات رییسه سازمان لیگ فوتسال کشور است چاپ فرستادن به ایمیل
شنبه, 26 خرداد 1397 ساعت 12:43

حسین شمس:

دکتر قرایی بهترین گزینه عضویت در هیات رییسه سازمان لیگ فوتسال کشور است

سرمربی اسبق تیم ملی فوتسال گفت: دکتر قرایی بهترین گزینه  عضویت در هیات رییسه سازمان لیگ فوتسال کشور بنعوان نماینده رسای هیاتهای فوتبال استانها است.

 

حسین شمس در حاشیه اختتامیه کلاس دانش‌افزایی مربیان فوتسال در گپ و گفت اختصاصی با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان کرمان از عملکرد نماینده فعلی رسای هیاتهای استانها در سازمان لیگ اظهار نارضایتی کرد و اقزود: شخصا با توجه شخصیت و توانایی دکتر قرایی و پتانسیل بسیار بالای فوتسال استان کرمان به ایشان پیشنهاد دادم که کاندیدای عضویت در هیات رییسه سازمان لیگ فوتسال کشور شود.

وی اظهار امیدواری کرد دکتر قرایی پیشنهاد کاندید شدن در انتخابات هیات رییسه سازمان لیگ فوتسال را بپذیرد و ادامه داد: ما دنبال یک فرد می گردیم که دارای فکر و اندیشه باشد تا بتواند به فوتسال کشور کمک کند.

او گفت: در صورت کاندیداتوری دکتر قرایی، من و آفای کفاشیان حمایت قاطعی از ایشان خواهیم کرد.

مدرس رسمی فیفا و عضو کمیته فنی فوتسال فیفا در ادامه گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان کرمان، پتانسیل رشته ورزشی فوتسال در این استان را بسیار بالا ارزیابی کرد و گفت: عشق ، علاقه و توانایی جوانان پرشور استان کرمان در این رشته ورزشی ستودنی است.

حسین شمس ضمن اظهار رضایت از عملکرد مدیریت جدید هیات فوتبال استان کرمان در خصوص اهمیت دادن به فوتسال آقایان و بانوان با ریاست دکتر قرایی ، گفت: با توجه به توانایی بسیار بالای جوانان کرمانی در فوتسال ، حمایت و علاقه مسوولان و رویگرد جدید هیات فوتبال و همچنین امکانات خوب ، استان کرمان می تواند قطب فوتسال کشور شود.

وی برگزاری مسابقات فوتسال بانوان جام رمضان در شهر کرمان را بی نظیر در کشور عنوان کرد و گفت: برای اولین بار این مهم در کشور اتفاق افتاده است.

مدرس رسمی فیفا و عضو کمیته فنی فوتسال فیفا از کنار کشیدن اسپانسرها و عدم تیمداری در استان کرمان در سطح لیگ های برتر و دسته اول کشور گلایه کرد و گفت: امیدوار هستیم با تغییرات جدیدی که در مدیریت جدید فوتبال استان کرمان انجام شده و باعث گردیده بارقه های امیدی در دل فوتسال دوستان کرمانی ایجاد گردد، با حمایت فدراسیون یکی دو سهمیه لیگ یک برای این استان بگیریم و گذشته بسیار خوب فوتسال کرمان را احیا کنیم.

حسین شمس کلاس دانش‌افزایی مربیان فوتسال در سیرجان را یکی از بهنرین کلاسهای خود عنوان کرد و گفت: شهرستان سیرجان از نظر امکانات نرم افزاری و سخت اقزاری فوتسال جایگاه بالایی دارد و حتی این شهرستان توانایی برگزاری کلاسهای فوتسال در سطح بین المللی را دارد.

گفتنی است که کلاس دانش‌افزایی مربیان فوتسال با همت باشگاه گل گهر و هیات فوتبال شهرستان و تلاس دکتر قرایی رییس و هادی بختیاری دبیر دپارتمان فوتسال هیات فوتبال استان کرمان با حضور بیش از 60 نفر از مربیان فوتسال سراسر استان با کیفیت مطلوبی در سیرجان برگزار شد.

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است