سه شنبه, 25 تیر 1398

 

 

 


اخبار تصویری_new

آیین اختتامیه مسابقات فوتسال جام رمضان برگزار شد/گزارش تصویری چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 24 خرداد 1397 ساعت 09:54

آیین اختتامیه مسابقات فوتسال جام رمضان در کرمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان کرمان، مسابقات فوتسال بانوان جام رمضان یادمان حضرت امام خمینی(ره)،  چهارشنبه شب در  سالن فجر کرمان برگزار شد.

بر پایه این گزارش، در این مراسم دکتر پور ابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، دکتر قرایی رییس هیات فوتبال استان، یزدپور دبیر هیات، سلاجقه نایب رییس هیات، خانم مومنی نایب رییس بانوان و خانم گرامی مسئول ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان حضور داشتند .

در این دوره از مسابقات تیم دختران آفتاب به سرمربی گری اسما مهدی زاده توانست مقام اول را کسب نماید.تیم پارسه که هدایت آن را خانم حسین خانی بر عهده داشت مقام دوم و تیم پیتزا مکث نیز با سرمربی گری خانم سلاجقه مقام سوم این دوره از مسابقات فوتسال جام رمضان را ازآن خود کرد.

گفتنی است در این  آیین اختتامیه دکتر پورابراهیمی نماینده محترم مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی و دکتر قرایی رییس هیات فوتبال استان کرمان سخنرانی کردند.

 

دکتر قرایی رئیس هیات فوتبال استان :

طی سال های آینده فوتبال و فوتسال بانوان بیش ازپیش پیشرفت خواهد کرد

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان کرمان ، در اختتامیه مسابقات فوتسال بانوان جام رمضان یادمان امام راحل (ره) ، دکتر قرایی با اشاره به برگزار شدن جام رمضان بانوان پس از چند سال وقفه گفت: ورزش بانوان چند سالی است که سیر صعودی را در پیش گرفته است و ان شاالله طی سال های آینده فوتبال و فوتسال بانوان بیش ازپیش پیشرفت خواهد کرد.

دکتر قرایی اضافه کرد: در فصل آینده تمامی باشگاه های حاضر در لیگ برتر فوتبال یا فوتسال آقایان را ملزم می کنیم که یک تیم بانوان هم در مسابقات لیگ برتر استان در فصل آینده داشته باشند.

رییس هیات فوتبال استان گفت: تیم جدید در هیات فوتبال تلاش خواهد کرد تا ورزش بانوان پیشرفت چشمگیری حاصل نماید.

وی به جایگاه داوری استان اشاره و افزود : در استان کرمان خانم رشیدی داور بین المللی است و در لیگ برتر کشور هم سوت می زند .

دکتر قرایی ضمن تشکر از خانم ایرانمنش که با دست خالی در این چند سال چراغ فوتسال بانوان را روشن نگه داشته است ،گفت: بانوان فوتسالیست استان از همه ی ظرفیت ها و به تنهایی توانستند طی این سال ها فوتسال را زنده نگه دارند و امیدواریم در سال های آینده بتوانیم از آنان حمایت بیشتری داشته باشیم.

رئیس هیات فوتبال خطاب به دکتر پورابراهیمی که میهمان این جمع بود ، گفت : بانوان ورزشکار خصوصا فوتبالی ها و فوتسالی ها از شما که بعنوان رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس هستید توقع دارند تا حمایت های لازم را از آنان داشته باشید و امیدواریم با کمک حضرتعالی بتوانیم در بحث حمایت های مالی این قشر را یاری نماییم.

 

دکتر پورابراهیمی :

آماده همکاری و حمایت از تیم های فوتبال و فوتسال بانوان هستم

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان کرمان ، دکتر پور ابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی ضمن ابراز خوشحالی از حضور در جمع ورزشی ها گفت : دکتر قرایی خودش فرزند شهید است و از مدیران خوب و جوان و متعهد و با تلاش، که هر جا مسئولبتی بر عهده داشته تلاشش اثر گذار بوده است.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس ادامه داد: دکتر قرایی باتوجه به مسئولیتی که بعنوان ریاست هیات فوتبال بر عهده دارد، اقدامات خیلی خوبی را در دستور کار قرار داده که بنده امشب خوشحال شدم که به من گفت تمام باشگاه هایی که تیم فوتبال یا فوتسال آقایان در لیگ برتر استان دارند ، باید تیم بانوان هم نیز داشته باشند، که این اقدام یک بستر سازی است برای ورزش بانوان بویژه فوتبال که مورد توجه خانم ها نیز قرار گرفته است و اخیرا پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران توسط دستان پر توان بانوان پهلوان تیم ملی فوتسال کشورمان برافراشته شده است .

دکتر پورابراهیمی گفت : خوشبختانه در کرمان ظرفیت های خوبی در فوتبال و فوتسال بانوان وجود دارد.

وی ادامه داد: آسیب های اجتماعی و آسیب های مواد مخدر در استان ما نسبت به سایر استان ها بیشتر است و این اثر منفی گذاشته است و باید توسط شما که در ورزش فعالیت می کنید به شکلی با تشویق دوستان خود به ورزش این فضا باید به یک فضای با نشاط برای بانوان تبدیل شود.

نماینده مردم کرمان و راور ادامه داد : در جلسه ای که اخیرا با دکتر قرایی برگزار کردیم و در این جلسه هیات مدیره و تعدادی از بانوان که مسئولیتی در هیات داشته اند حضور داشتند، اعلام کردم و اینجا هم خواهم گفت که هرگونه حمایتی از طریق ما برای ورزش بانوان لازم باشد من آماده هستم و این کار را برایتان انجام می دهم.

وی گفت : من معتقدم با این تلاشی که آقای دکتر قرایی و همکارانشان و زحمتی که مربیان و دست اندر کاران فوتبال و فوتسال بانوان در استان تقبل می کنند و این علاقه ای که شما دارید، می توانید در آینده استان کرمان به عنوان یکی از استان های موثر در فوتبال بانوان باشد و هرجا از کرمان نام می برند ما نام قهرمانانمان را ببریم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است