شنبه, 03 فروردین 1398

یا مقلّب القلوب و الابصار    یا مدبّر اللّیل و النّهار

یا محوّل الحول و الاحوال    حوّل حالنا الی احسن الحال

سال «رونق تولید»

مبارک باد


 اخبار تصویری_new

دکتر قرایی در شورای ورزش بردسیر:کارگروه آسیب‌شناسی فوتبال استان شکل گرفته چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 22 خرداد 1397 ساعت 17:53

دکتر علی قرایی، رئیس هیئت فوتبال استان کرمان:

کارگروه عارضه‌یابی و آسیب‌شناسی فوتبال استان شکل گرفته و به نتایج جالب توجهی هم رسیده است/ استعدادهای ناب فوتبالی از دل لیگ‌های درون شهرستانی کشف می‌شوند


رئیس هیئت فوتبال استان کرمان گفت: کارگروه عارضه‌یابی و آسیب‌شناسی فوتبال استان شکل گرفته است و با جدیت کار خود را انجام می‌دهد و تا کنون به نتایج جالب توجهی هم دست یافته است.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان کرمان؛ دکتر علی قرایی در شورای ورزش شهرستان بردسیر با محوریت معارفه رئیس جدید هییئت فوتبال این شهرستان اظهار داشت: از روز اولی که در هیئت فوتبال شروع به کار کردم برای اینکه به درک وضعیت موجود برسیم یک کارگروه تخصصی از کارشناسان و مشاوران تشکیل دادیم.

وی افزود: در این مدت آسیب شناسی و عارضه یابی کردیم که ببینیم فوتبال فعلی استان کجاست و در چه وضعیتی قرار دارد، نقطه ضعف‌ها و نقاط قوت آن و فرصت‌ها و تهدیدهای آن چیست.

دکتر قرایی با بیان این که شهرستان‌ها باید در زمینه آسیب‌شناسی فوتبال استان همکاری کنند، تصریح کرد: بعد از جلسات متمادی از هیئت‌های فوتبال شهرستان‌ها تقاضا کردیم وضعیت موجود فوتبال شهرشان و ساختار هیئت فوتبال‌شان را بیان کنند و یک نفر کارشناس خبره در امور تصمیم گیری و سیاست گذاری را هم به ما معرفی کنند.

وی ادامه داد: انشاالله قصد داریم هفته آینده با دعوت این افراد و خبرگان فوتبال، نظریه کارشناسی آسیب شناسی فوتبال استان را نهایی کنیم و بر اساس این شناخت به سمت درمان و راهکار برای رشد و توسعه فوتبال حرکت نماییم.

سکاندار فوتبال وسیع‌ترین استان کشور با تاکید بر توجه ویژه هیئت استان به فوتبال شهرستان‌ها خاطرنشان ساخت: بنده معتقدم ما تا ساختار هیئت‌های فوتبال شهرستان‌های‎‌مان را قوی نکنیم نمی‌توانیم به رشد و توسعه به معنای واقعی در آن شهرستان برسیم.

وی اضافه کرد: ما سعی کردیم در انتخاب روسای هیئت‌های فوتبال شهرستان‌ها با دقت بیشتری عمل کنیم و دنبال کادر سازی برای آینده خودمان نیستیم و دنبال این هستیم از چهره های فوتبالی آن شهر که مورد قبول اهالی فوتبال و مسئولین شهرستان هستند در راس هیئت استفاده نماییم.

دکتر قرایی با اشاره به استعدادیابی جدی در سطح شهرستان‌ها گفت: معتقدیم اگر فوتبال در جای جای شهرستان‌ها رونق یابد استعدادهای ناب از دل همین لیگ‌های درون شهرستانی کشف می‌شوند و کمک می‌کند که چراغ فوتبال استان روشن شود.

وی افزود: همگرایی و همدلی مسئولان شهرستان بردسیر نقطه عطفی در پیشرفت های ورزشی این شهر است.

فرماندار بردسیر نیز در این جلسه گفت: از وضعیت فعلی فوتبال در بردسیر راضی نیستم و امیدواریم با شناختی که از شما دارم که یک نیروی جوان و از خانواده معظم شهدا هستید و فعال و پرتلاش هم هستید، فوتبال در استان خصوصا بردسیر جان تازه ای بگیرد‌. نجف‌پور ادامه داد: در این راه هم مجتمع‌های معدنی جهان فولاد و فولاد ایرانیان اعلام آمادگی کردند که در فوتبال سرمایه گذاری کنند و به کمک فوتبال بردسیر بیایند.

در پایان ضمن این مراسم چند نفر از پیشکسوتان عرصه فوتبال از و همچنین خدمات قبلی آقایان شهسواری و خضری مسئولین سابق هیئت فوتبال بردسیر قدردانی شد و آقای وحید رنجبر به عنوان رییس جدید هیئت فوتبال شهرستان بردسیر حکم‌شان را از دست دکتر قرایی، رئیس هیئت فوتبال استان دریافت کردند.

گفتنی است در بدو ورود به بردسیر دکتر قرایی باهیئت همراهشان ضمن حضور در گلزار شهدا و فاتحه به ارواح شهدا بر میثاق خود با خون شهدا صحه گذاشتند.

 

 

 

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است