شنبه, 04 خرداد 1398


اخبار تصویری_new

یوسفی:دکتر قرایی برای ریاست فوتبال استان شخصیت بسیار ایده‌آلی دارند/ حمایت‌های دکتر قرایی از فوتسال بسیار جدی است چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 13 خرداد 1397 ساعت 17:06

رضا یوسفی، مشاور عالی رئیس هیئت فوتبال استان کرمان:

دکتر قرایی برای ریاست فوتبال استان شخصیت بسیار ایده‌آلی دارند/ حمایت‌های دکتر قرایی از فوتسال بسیار جدی است

مشاور عالی رئیس هیئت فوتبال استان کرمان گفت: دکتر قرایی برای ریاست فوتبال استان شخصیت بسیار ایده‌آلی دارند و امیدوارم خداوند به ایشان برای این کار توفیق دهد و همه همکاران و دستان در هیئت بتوانیم این بار سنگین را با بهترین کیفیت به سرمنزل مقصود برسانیم.

به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ رضا یوسفی، در نشست فوتسال استان که در هیئت فوتبال برگزار می‌شد، اظهار داشت: در زمان ریاست آقای گنجعلیخانی بر فوتبال استان فوتسال ما ظرف شش سال در تمامی حوزه‌ها از صفر به سطح اول کشور رسید.

وی ادامه داد: بنده به عنوان سرمربی تیم ملی ناشنوایان ایران صاحب دو قهرمانی در کشور‌های سوئد و تایلند و سه قهرمانی آسیا شدم و این از افتخاراتی بود که به عنوان یک کرمانی توانستم کسب کنم.

یوسفی اضافه کرد: بعد از چند سال دوری از هیئت فوتبال الان می‌بینم که عملکردها ضعیف بوده و واقعیت‌ها را باید بپذیریم.

سرمربی تیم ملی ناشنوایان ایران افزود: عملکردها در حدی بوده که ما الان هیچ تیمی در سطح کشور نداریم و سهمیه لیگ یک را هم داشتیم که خیلی مفت و مجانی از دست رفت. در رده‌های سنی الان هیچی نداریم.

وی تصریح کرد: آقای دکتر قرایی لطف کردند و با بنده برای پذیرش مسئولیت در هیئت فوتبال استان تماس داشتند و من دو قضیه را داشتم که خدمتشان عنوان کردم.

یوسفی ادامه داد: به دلیل مشغله‌ کاری که دارم نمی‌توانم به طور مستقیم در خدمت آقای دکتر باشم و مسئله بعدی چون به عنوان سرمربی تیم ملی فوتسال ناشنوایان مشغول به فعالیت هستم و مسابقات آسیایی هنگ‌کنگ و جام جهانی سوئیس را در پیش داریم و باید تا خرداد ماه سال آینده تمرینات منظمی داشته باشیم به همین دلایل در جلسه‌ای خدمت آقای دکتر قرایی اعلام کردم واقعا فرصت نمی‌کنم به عنوان رئیس کمیته فوتسال، حضور یابم.

وی افزود: اما بنده به عنوان مشاور در بحث ارتباطات سازنده با فدراسیون فوتیال و کمیته فوتسال، برنامه‌ریزی چهارساله و استعادایابی که باید از رده‌های سنی مجددا استارت بزنیم، در خدمت مجموعه هیئت خواهم بود ولی آقای دکتر به من لطف داشتند و از من خواستند که حتما باشم.

یوسفی اضافه کرد: بیشترین تاکید آقای دکتر قرایی فعالیت در رده‌های سنی بود و انشاا... در چهار سال آینده با توجه به کادری که برای مدیریت فوتسال استان بسته شده از بچه‌های استان کرمان در لیگ یک و برتر به وفور خواهیم داشت که به استان‌های دیگر هم منتقل خواهیم کرد.

وی گفت: الان هم چهار تا پنج بازیکن نظیر آقایان میثم خیام، علیرضا عسگری، بهروز حسنی و ...که محصول مدارس فوتسال آن زمان هستند و فعالند و بهترین بازیکنان تیم‌های‌شان در تبریز، تهران و بندرعباس هستند و در تیم ملی هم حضور دارند که انشاالله با تعامل و هم‌اندیشی حاکم در هیئت استان و حمایت شخص آقای دکتر قرایی از برنامه‌ها، این اطمینان را دارم که بر تعداد این بازیکنان اضاف خواهد شد و با توجه به نشست‌های این چند روزه با آقای دکتر قرایی دریافتم که حمایت‌های ایشان از فوتسال بسیار جدی است.

 

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است