شنبه, 04 خرداد 1398


اخبار تصویری_new

نشست هم اندیشی هیات فوتبال بامدیران سه باشگاه لیگ یک چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 08 خرداد 1397 ساعت 00:18

نشست هم اندیشی رییس هیات فوتبال استان با مدیران عامل و ریاست هیات مدیره سه باشگاه نماینده استان در لیگ  دسته اول فوتبال کشور برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان کرمان، این نشست در فضای دوستانه به میزبانی هیات فوتبال در هتل جهانگردی کرمان برگزار شد‌.

بر پایه این گزارش، در این جلسه  رییس هیات فوتبال استان کرمان با اهمیت دانستن این موضوع که امسال باید فضای استان به سمتی برود که حداقل یک تیم از استان به لیگ برتر صعود کند ، گفت: تا زمانی این فضای دوستانه و در کنار یکدیگر بودن از خود مدیران شروع نشود به جامعه فوتبال استان خصوصا هواداران و اصحاب رسانه تسری نخواهد یافت.

دکتر قرایی ایجاد فضای دوستانه و صمیمیت بین اهالی فوتبال استان را از جمله وظایف هیات فوتبال عنوان کرد و افزود:  هیات فوتبال به عنوان یکی از وظایف خود در این راه خیر پیشقدم شده تا با ایجاد یک فضای دوستانه و تعاملی مشکلات و تنگ راهها را از سر راه بردارد.

وی ادامه داد: با تفاهم و همدلی و بسیج همه نیروها دست به دست هم بدهیم و کمک کنیم حداقل یک تیم از استان به لیگ برتر صعود نماید.

متولی فوتبال استان کرمان خاطرنشان کرد: در این راه باید این جلسات هم اندیشی و تعاملی مستمر و هرچند هفته یکبار به میزبانی باشگاهها برگزار شود تا به یک نقطه نظر مشترک برسیم.

رییس هیات فوتبال استان کرمان گفت: بنده آمده ام تا با آرام کردن فضا و ایجاد یک بستر مناسب همدلی و همفکری و برقرای ارتباطات سالم در فدراسیون تمامی موانعی را که مانع موفقیت باشگاههای استان است را از سر راه بردارم .

دکتر قرایی هیات فوتبال استان را  یاور باشگاههای استان توصیف کرد و ادامه داد: لازمه این مهم  تغییر در تفکرات  و القا این فضای همدلی و تعاملی به بیرون است  تا هواداران و رسانه هم باور کنند که هر کدام از این سه تیم به لیگ برتر صعود کند اثرات مثبتش برای کل استان خواهد بود.

در این جلسه همچنین مدیران عامل هر سه باشگاه و روسای هیئت مدیره ضمن تشکر از این حرکت هوشمندانه هیات فوتبال،برگزاری چنین نشستهایی با نیت همدلی و همفکری را برای موفقیت لازم دانستند و همه اذعان داشتند موفقیت برای تیمها حاصل نمیشود مگر اینکه هیات فوتبال به عنوان متولی فوتبال استان در کتار باشگاهها باشد و نقش حمایتی خود را به نحو احسنت اجرا نماید.

 

 

 

 

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است