چهارشنبه, 29 اسفند 1397

 

نرم نرمک میرسد اینک بهار

خوش به حال روزگار ...


 اخبار تصویری_new

دکتر قرایی: در شروع کارم یک کارگروه تخصصی تشکیل دادم چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه, 07 خرداد 1397 ساعت 12:18

رییس هیات فوتبال استان کرمان در سخنرانی خود درآیین تودیع و معارفه رییس هیات فوتبال شهرستان سیرجان گفت : در شروع کارم یک کارگروه تخصصی از بزرگان و نخبگان فوتبال سراسر استان تشکیل دادم.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان کرمان، دکتر قرایی هدف از تشکیل این کارگروه را رصد وضعیت فوتبال استان کرمان عنوان کرد و افزود: با تشکیل جلسات هم اندیشی متعدد وضعیت موجود فوتبال استان را رصد کردیم.

وی ادامه داد: باید در این جلسات تنگناها و مشکلات و فرصت ها و تهدیدهای فوتبال استان را عارضه یابی کنیم و بعدا بریم به سراغ درمان و انجام کارهای اساسی و بنیادی

دکتر قرایی اضافه کرد: تا الان به این نتیجه رسیدیم مشکل اصلی و اولیه ما نبود یک ساختار مناسب و باهدف در هیئت های فوتبال شهرستانهایمان است.

او گفت: که در حال حاضر یک کمیته تشکیل دادیم تا این موانع را برطرف کند و ساختار هیئتهای فوتبال شهرستانها را هدفمند سازد تا با برگزاری لیگ منظم در شهر و روستاها و توسعه فوتبال در کوچه و پس کوچه های شهر و انجام بازیهای بیشتر و توسعه فوتبال در آن شهر کمک کند و هم به کشف استعدادهای فوتبالی و تزریق آن به تیمهای بالاتر.

رییس هیات فوتبال استان کرمان از پتانسیل بالای شهرستان سیرجان در ورزش فوتبال خبر داد و خواستار این مهم شد که سیرجان به عنوان پایلوت امر آموزش در تمامی مباحث فوتبال اعم از مربیگری داوری بدنسازی در جنوب شرق کشور معرفی گردد.

متولی فوتبال استان کرمان خاطرنشان کرد: از این به بعد با کمک باشگاه گل گهر و حمایت هیئت فوتبال استان کلاسها و دوره های آموزشی فوتبال برگزار گردد و سهمیه ای هم به همه شهرستانهای استان داده شود تا در این دوره ها و کلاسها شرکت نمایند.

وی گفت: به زودی مربی بدنساز تیم ملی اسپانیا جهت تدریس یک دوره بدنسازی فوتبال به استان مان سفر خواهد کرد تا از وجود ایشان طی یک دوره چند روزه استفاده نماییم.

در این مراسم همچنین دکتر قرایی ضمن تشکر از شرکت معدنی گل گهر بابت حمایتهای مادی و معنوی از ورزش سیرجان خصوصا فوتبال یک توصیه هم به مدیرعامل جوان باشگاه گل گهر داشت که بیشتر از نظرات خبرگان و پیشکسوتان و کارشناسان شهرستان استفاده نماید و بازیکنان خوب بومی شهرستان را فراموش نکند.

در پایان دکتر قرایی ضمن تشکر از درخشش تیم فوتبال بانوان این شهر از زحمات سرکار خانم جان نجاتی تشکر نمودنده و ایشان را از افتخارات ورزش بانوان ایران دانست.

 

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است