چهارشنبه, 29 اسفند 1397

 

نرم نرمک میرسد اینک بهار

خوش به حال روزگار ...


 اخبار تصویری_new

اتحاد داوران استان کرمان/ نشست هم اندیشی روسای کمیته های داوران چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 03 خرداد 1397 ساعت 08:56

نشست هم اندیشی روسای کمیته های داوران استان کرمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان کرمان،   این نشست صمیمی و مملو از همدلی  و اتحاد داوران استان کرمان ، شامگاه چهارشنبه با حضور دکتر قرایی رییس ، علی ایرانمنش نایب رییس ، جواد یزد پور دبیر ، حبیب پور رییس دپارتمان داوری ، مهندس تاج الدینی مشاور و رییس کمیته طرح و برنامه ، دکتر سیف الدینی و سید رضا مهدوی  مشاوران رییس هیات فوتبال استان و روسای کمیته داوران شهرستانهای استان  برگزار شد.

بر پایه این گزارش، در این نشست در خصوص مسائل و مشکلات داوری استان گفتگو و تبادل نظر شد و روسای کمیته شهرستان ضمن انتقاد از هیات فوتبال قبل در بحث داوران و ارائه پیشنهاداتی به هیات جدید صحبت کردند.

رییس هیات فوتبال استان کرمان در نشست هم اندیشی روسای کمیته های داوران استان کرمان گفت: برای من داوری که در ریگان یا قلعه گنج قضاوت میکند ارزشش از داوری که در مرکز استان قضاوت میکند والاتر است و پای عهدی که با شهدا بستم نمیگذارم حقی از کسی ضایع شود.و برای گرفتن حقتان اگر قرار باشد شخصا بارها و بارها پله های فدراسیون را بالا و پایین بروم ، مطمئن باشید این کار را میکنم.

دکتر قرایی افزود: فقط از شما اعتماد میخواهم و میخوام سه ماه به من فرصت بدهید و کدورتها و اتفاقها و حواشی قبلی را فراموش کنید و با یک یاعلی دیگر دست به دست هم بدهیم تا داوری را به روزهای خوبش برگردانیم و این شرطش از خودگذشتگی است و اعتماد به بنده.

سید رضا مهدوی داور برجسته کرمانی و مشاورر رییس هیات فوتبال استان کرمان در ادامه جلسه ضمن تشکر از صحبت های روسای کمیته داوران گفت: برای کمک به هیات فوتبال آمده ام، نیامده ام که پست و مقامی بگیرم و بعنوان یک برادر و یک دوست در کنار شما حضور دارم و هیچ پستی در کمیته داوران نمی خواهم چون من یک داور هستم و داوری را دوست دارم و می خواهم داوری کنم.

وی ادامه داد: از تمام پیشکسوتانی که فکر کردند من به آن ها بی حرمتی کرده ام عذر می خواهم و دست همگی را می بوسم و همیشه دعاگوی آن ها هستم.

در ادامه علی ایرانمنش خطبه 215 نهج البلاغه از حضرت علی (ع) را خواند و سپس دکتر قرایی رییس هیات فوتبال استان به  احترام داوران حاضر در جلسه از جای خود بلند شد و گفت: بنده وظیفه خودم می دانم به عنوان خادم همه ی شما به احترام شما از جایم بلند شوم. قبلا هم گفتم دو رکن اصلی هر مجموعه ای اعتماد و اتحاد است . برای رسیدن به این  دو رکن باید از خود گذشتگی داشت و گذشته را کنار بگذاریم.از امروز باید بیاییم و در کنار یکدیگر این مسائل و مشکلات را حل کنیم.

گفتنی است ، دکتر قرایی طی یک طرح ابتکاری و جالب و البته غیرقابل پیشبینی ،  یک فرم را بین داوران توزیع کرد و ضمن اعلام شماره همراه خود از داوران خواست به صورت محرمانه نظرات خودشان در مورد کمیته داوران و دپارتمان را برای ایشان بنویسند تا با همفکری همه بهترین تصمیم را برای اداره کمیته داوران گرفته شود.

دکتر قرایی  همچنین با کسب اجازه از مسئولین حاضر در جلسه، از همه ی حاضرین در جلسه درخواست کرد که بلند شوند و جلو بیایند و دست به دست یکدیگر داده که ان شاالله یک اتحادی بین داوران استان به وجود بیاید.

در پایان نشست نیز از همگان با لوح تقدیر و یک هدیه نفیس قدر دانی بعمل آمد و حاضرین در نشست به صرف افطاری پرداختند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است