چهارشنبه, 29 اسفند 1397

 

نرم نرمک میرسد اینک بهار

خوش به حال روزگار ...


 اخبار تصویری_new

دکتر قرایی: باید دست در دست یکدیگر در جهت اعتلای فوتبال استان تلاش کنیم چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 25 اردیبهشت 1397 ساعت 12:58

رییس هیات فوتبال استان کرمان گفت: باید دست در دست یکدیگر در جهت اعتلای فوتبال استان تلاش کنیم.

دکتر علی قرایی روز سه شنبه در گفت گو با پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال کرمان، پتانسیل فوتبال این استان را بسیار بالا ارزیابی کرد و افزود: هیات فوتبال استان کرمان برای اعتلای این رشته  محبوب ورزشی  از همه مسولان ، جامعه پیشکسوتان ، مربیان، بازیکنان ، مدیران و هیات مدیره باشگاههای ورزشی ، اهالی رسانه، مدیران مراکز صنعتی و اقتصادی ، هواداران و فوتبالدوستان کرمانی دعوت میکنم که برای یاری فوتبال کرمان به پا خیزند.

وی ادامه داد: هیات فوتبال استان کرمان دست همه عزیزانی که دلسوز فوتبال کرمان و جوانان مستعد این استان هستند را به گرمی خواهد فشرد.

دکتر قرایی از خدمات و زحمات دوره مدیرت مراد حاج جعفری رییس سابق هیات فوتبال تشکر و قدردانی کرد و اظهار داشت: خدمات آقای حاج جعفری به فوتبال کرمان غیر قابل کتمان است.

رییس هیات فوتبال استان کرمان برای آقای حاج جعفری آرزوی شفای عاجل کرد و اضافه نمود: مطمئنا هیات فوتبال استان از نقطه نظرات و راهنمایی های ایشان استفاده خواهد کرد.

دکتر قرایی از اعضای هیات رییسه فوتبال استان کرمان به جهت شرکت و حضور متعهدانه در مجمع انتخاباتی هیات فوتبال و رای اعتماد به وی تشکر و قدردانی نمود و اضافه کرد: رای قاطع اعضای مجمع فوتبال استان، وظیفه و مسوولیت من را بیش از پیش میکند.

وی خاطرنشان کرد: رقابت در انتخابات مجمع هیات فوتبال استان کرمان به پایان رسیده و بنده از امروز 47 رای دارم نه 37 رای و با خود و خدای خودم و روح مطهر شهدا عهد می بندم تا جان دارم برای اعتلای فوتبال این استان از هیچ کوششی دریغ ننمایم.

رییس هیات فوتبال استان کرمان اضافه کرد: درب این هیات به روی همه علاقمندان ، دلسوزان و عاشقان فوتبال باز است و دست یکایک عزیزان ، چه موافق ، چه منتقد و مخالف خودم را می بوسم .

دکتر قرایی رمز موفقیت را استفاده از تجارب بزرگان ، نخبگان و پیشکسوتان فوتبال عنوان نمود و خاطرنشان کرد : موفقیت حاصل نمی شود مگر در سایه اتحاد و همدلی

رییس هیات فوتبال گفت: از این به بعد همه اعضای خانواده بزرگ فوتبال استان کرمان از بازیکنان گرفته تا ، مربیان، سرپرستان ، مدیران و روسای هیاتهای شهرستان ، اهالی رسانه و هواداران باید دست در دست هم فوتبال کرمان را به اوج برسانیم.

وی از مدیران عامل و اعضای هیات مدیره باشگاههای فوتبال استان کرمان خواست که هیات فوتبال استان کرمان را امین و پشتیبان خود بدانند و خاطرنشان کرد: استان کرمان از نظر امکانات نرم افزاری و سخت افزاری پتانسیل صعود حداقل یک تیم بعنوان نماینده فوتبال استان در رقابتهای لیگ برتر فوتبال کشور را دارد.

رییس هیات فوتبال استان کرمان تصریح کرد: نه تنها صعود به لیگ برتر ، بلکه قهرمانی در این لیگ و حضور در بین چهار تیم برتر آسیا در رقابتهای لیگ قهرمانان از جمله اهداف مشخص دوره آتی چهار ساله فوتبال استان کرمان است.

وی اظهار امیدواری کرد که اعضای مجمع هیات فوتبال استان کرمان دست در دست یکدیگر برای ارتقاء جایگاه فوتبال استان تلاش کنند.

رییس هیات فوتبال استان کرمان از حمایت بی دریغ سردار بنی اسدی فر فرمانده محترم نیروی انتظامی استان کرمان، مدیر کل محترم اداره کل ورزش و جوانان ، فرماندهان محترم انتظامی شهرستانها، اداره کل آموزش و پروش استان ، روسای محترم اداره ورزش و جوانان شهرستانها ، مدیران عامل محترم سه باشگاه حاضر در رقابتهای لیگ دسته اول آزادگان، روسای محترم هیاتهای فوتبال شهرستانها ، اداره حراست تربیت بدنی ، اعضای محترم  هیات فوتبال ، پیشکسوتان محترم و همه مربیان  محترم و بازیکنان عزیز تشکر و قدردانی کرد.

 

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است