شنبه, 03 فروردین 1398

یا مقلّب القلوب و الابصار    یا مدبّر اللّیل و النّهار

یا محوّل الحول و الاحوال    حوّل حالنا الی احسن الحال

سال «رونق تولید»

مبارک باد


 اخبار تصویری_new

دکتر قرایی قدم اول را با شهدا برداشت چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 25 اردیبهشت 1397 ساعت 11:22

دکتر قرایی قدم اول را با شهدا برداشت

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان کرمان، دکتر علی قرایی پس از حضور در گلزار شهدا و میثاق با شهدا پا به ساختمان هیات فوتبال استان کرمان گذاشت.

گلباران قبور شهدا که صبح روز سه شنبه 25 اردیبهشت 97 ساعت 9 صبح صورت گرفت، سرهنگ فرشید جانشین فرماندهی انتظامی استان، سرهنگ نخعی فرماندهی یگان ویژه کرمان، علی ایرانمنش نایب رییس هیات فوتبال استان، زندی دبیر هیات فوتبال استان و تعدادی از پیشکسوتان و مربیان فوتبال استان، علی قرایی را همراهی نمودند.

دکتر علی قرایی پس از گلباران قبور شهدا به همراه علی ایرانمنش نایب رییس هیات، جمشید زندی دبیر هیات، یزدپور و همراهان وارد ساختمان هیات فوتبال شد و گفت: سال 97 سال برتری هیات فوتبال کرمان خواهد بود.

دکتر علی قرایی در نشستی که در هیات فوتبال برگزار شد، گفت: سال 97 سال شکوفای فوتبال کرمان و هیات فوتبال خواهد بود.

وی گفت: همانطور که در زمان جنگ تحمیلی عراق ، جنگ حق علیه باطل بود . لشکر 41 ثارالله کرمان خط شکن بود و با همگرایی و اتحاد توانستند کارهای بزرگی را انجام دهند، امسال نیز با همگرایی و استفاده از توان همه ی افراد برای شکوفایی فوتبال گام خواهیم برداشت.

رییس هیات فوتبال استان با بیان اینکه از تمام ظرفیت استان برای پیشرفت و توسعه ورزش استان استفاده خواهیم کرد، ادامه داد: کرمان پتانسیل خوبی در زمینه ی فوتبال دارد که با همگرایی و استفاده از توان و پتانسیل آن می توان کارهای بزرگی انجام داد.

دکتر قرایی افزود: برای ریاست نیامده ام و آمده ام تا با یک مدیریت جهادی و دوستانه کارهای بزرگی را انجام دهیم.وی گفت: مطمئن هستم که با دوستی و استفاده از تجارب بزرگان می توان کارهای خوبی را برای فوتبال رقم زد.

مجمع کرمان به بهترین شکل برگزار شد

نایب رییس هیات فوتبال استان کرمان گفت: در مدت نبود حاج جعفری، در کنار دیگر دوستان سعی داشتیم که کارها را به بهترین نحو انجام دهیم و خدا را شاکریم که این کارها و زحمات نتیجه داد و توانستیم مجمع را به بهترین شکل ممکن برگزار کنیم که به گفته ی رییس فدراسیون فوتبال ایران ، کرمان یکی از بهترین و منظم ترین مجمع ها را برگزار کرد که این را باید به همه ی دست اندرکاران برگزاری و دوستان هیات فوتبال تبریک گفت. وی ضمن تبریک به دکتر قرایی گفت: امید است با اتحاد و وحدت همه ی جامعه ی فوتبال کارهای بزرگی برای فوتبال استان رقم بخورد.

علی ایرانمنش اضافه کرد: امروز کرسی هیات فوتبال به دست فردی افتاده است که با استفاده از توان و پتانسیل جوانی بی شک می تواند کارهای خوبی را انجام دهد که در این راه به وحدت کلمه نیاز داریم.

در ادامه جمشید زندی دبیر هیات فوتبال استان انتصاب آقای دکتر علی قرایی را تبریک گفت.

جواد یزدپور در صحبت های کوتاهی گفت: مدت ها در هیات فوتبال بوده ام و کار خود را از کمیته های مختلف در این هیات شروع و تا دبیری هیات پیش رفتم اما در سال های گذشته بنا به دلایلی و بر خلاف میل باطنی ام از هیات استعفا دادم و دیگر به هیات باز نگشتم. وی گفت در سال گذشته آقای حاج جعفری از من خواست تا بعنوان دبیر در کنار شان باشم اما این کار را صلاح ندانستم و این پیشنهاد را نپذیرفتم. وی گفت: آقای قرایی از من خواسته اند که بار دیگر همکاری خود را با هیات فوتبال از سر گیرم و برای کمک به فوتبال در کنار دکتر قرایی خواهم بود.

 

 

 

 

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است