پنجشنبه, 28 تیر 1397

رسول اكرم (صلی الله علیه و آله) فرموند:


« همانا نزدیك ترین شما به من در فردایِ (قیامت)

و سزاوازترین شما به شفاعت من،

راستگو ترین، امانتدارترین، خوش اخلاق ترین

و نزدیك ترین شما به مردم است».

«امالی شیخ صدوق، ج 5، ص 411»

اخبار تصویری_new

زندی: عدم تایید مدرک تحصیلی یکی ازکاندیداها باعث عقب افتادن انتخابات شده است چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 23 فروردین 1397 ساعت 16:15

دبیر هیات فوتبال استان کرمان:

عدم تایید مدرک تحصیلی یکی از کاندیداها و اعتراض وی باعث عقب افتادن انتخابات هیات شده است


دبیر هیات فوتبال استان کرمان گفت: عدم تایید مدرک تحصیلی یکی از کاندیداهای ریاست دوره آتی هیات فوتبال استان ازسوی کمیته سه نفره و اعتراض ایشان به این رای موجب عقب افتادن انتخابات این هیات شده است.

جمشید زندی روز پنجشنبه در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان کرمان افزود: انتخابات هیات فوتبال استان ابتدا قرار بود اردیبهشت ماه سال گذشته برگزار شود و مدارک ومکاتبات آن نیز به فدراسیون ارسال گردید اما بعلت بیماری رییس هیات و با نظردبیر کل وقت فدراسیون حدود2 ماه به تعویق افتاد.

وی ادامه داد: تیر ماه سال گذشته هیات فوتبال استان کتبا به فدراسیون اعلام کرد آماده برگزاری مجمع انتخاباتی هیات فوتبال استان است.

دبیر هیات فوتبال استان کرمان اضافه کرد: اما تایید نشدن کاندیدای مذکور ، موجب فشار های زیادی از سوی ایشان و عده ای از حامیان وی به هیات و فدراسیون فوتبال شد و اعتراض فرد مذکور که از طریق اداره کل ورزش و جوانان استان نیز بصورت مکاتبه مستقیم و ویژه با فدراسیون مورد پیگیری قرار گرفت ، باعث شد برگزاری مجمع و انتخابات هیات فوتبال استان کرمان تا کنون به تعویق بیافتد.

زندی خاطرنشان کرد: در روزهای گذشته از سوی فدراسیون فوتبال طی مکاتبه با هیات فوتبال که رونوشت آن به اداره کل ورزش و جوانان نیز ارسال شده پیشنهاد برگزاری مجمع انتخاباتی در تاریخ 23 فروردین ماه میشود که این تاریخ از سوی اداره کل ورزش و جوانان بعلت سفر مسوولان وزارت به استان در این روز مورد قبول واقع نشد.

دبیر هیات فوتبال استان کرمان تصریح کرد: این هیات آمادگی کامل دارد تا برگزاری انتخابات را درتاریخ 19 اردیبهشت ماه سال جاری که موردتایید فدراسیون فوتبال و اداره کل ورزش و جوانان است، به نحوه شایسته ای برگزار وبه انجام برساند.

 

 

 

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است