دوشنبه, 25 شهریور 1398

 

اخبار تصویری_new

حاج جعفری: رسالت ما تثبیت وضع فعلی و جذب حمایتهاست چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 29 اردیبهشت 1390 ساعت 13:36

رييس هيات فوتبال استان كرمان گفت: رسالت اصلي فعاليت در هيات فوتبال استان تثبيت وضعيت فعلي فوتبال و جذب كمك ها و حمايت ها در گلوگاههاي ويژه است.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان کرمان 'مراد حاج جعفري' عصر چهارشنبه در نشست  رييس فدراسيون فوتبال و خانواده  ورزش استان با استاندار كرمان در رابطه با گسترش و توسعه فوتبال جنوب استان خواستار كمك و حمايت استاندار شد و افزود: اميدواريم با در نظر گرفتن شرايط مردم جنوب در نشست هاي شوراي عالي ورزش تصميمات ويژه اي براي آنها اتخاذ شود.

وي به نشست هاي برگزار شده در سال گذشته با حضور روساي هيات فوتبال شهرستانهاي مختلف استان اشاره كرد و افزود: در اختيار گذاشتن مكانهايي براي ورزش فوتبال با همكاري فرمانداران شهرستانها در اين نشست ها به تصويب رسيد.

رييس هيات فوتبال استان كرمان از حضور پيشكسوتان در مجامع ورزشي به ويژه فوتبال به عنوان همراه و پشتيبان هميشگي قدرداني كرد و اظهار داشت: از سال 74 در استان كرمان رويكرد سنتي فوتبال به رويكردي نوين تبديل شد.

'مراد حاج جعفري' با اشاره به اينكه در حال حاضر 49 تيم فوتبال، فوتسال، فوتبال ساحلي در دو بخش بانوان و مردان از استان كرمان در ليگ هاي مختلف كشور شركت دارد، اظهار داشت: با توجه به كارنامه فوتبال استان، انجام فعاليت هاي بسيار را در راستاي توسعه و پيشرفت شاهد بوده ايم.

وي ادامه داد: در هيات فوتبال استان كرمان در كنار توسعه فوتبال به آموزش و ارتقاي فني نيز پرداخته ايم و در حال حاضر بيش از 300 مربي و 500 داور مرد و زن در سطح استان داريم.

وي در ادامه صعود تيم مس سرچشمه به ليگ برتر را حاصل تلاش مديران ارشد استان، كارگران مجموعه مس سرچشمه و تمامي مردم و دست اندركاران تيم دانست و افزود: براي حمايت از ماندن اين تيم در كرمان نيازمند حمايت هاي استاندار هستيم.

حاج جعفري بيان كرد: راه يافتن تيم مس سرچشمه علاوه بر اينكه فرصتي مناسب براي كسب عنوان در فوتبال كشور است مي تواند تهديد جدي براي عدم توانايي دوام و بقاي يك تيم در استان باشد.

وي خاطر نشان كرد: هيات فوتبال استان كرمان برنامه هايي در دستور كار دارد كه از سوي فدراسيون فوتبال كشور و آسيا ابلاغ شده است كه در اين راستا خردادماه سال جاري ميزبان نمايندگان فدراسيون آسيا و كنفدراسيون فوتبال آسيا هستيم.

رييس هيات فوتبال استان كرمان اظهار داشت: با وجود مراكز اقتصادي بسيار در استان اما تيم هاي ورزشي ما فاقد پشتوانه مالي هستند كه در اين رابطه خواستار گفت و گوي استاندار با مسوولان صنايع در استان هستيم.

حاج جعفري، در ادامه به استيجاري بودن ساختمان هيات فوتبال استان اشاره و بيان كرد: اقداماتي در اين زمينه صورت گرفته اما نياز به كمك بيشتري از سوي استانداري مي باشد.

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است