دوشنبه, 25 شهریور 1398

 

اخبار تصویری_new

استاندار کرمان: سرمایه گذاری در فوتبال استان ضروری است چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه, 28 اردیبهشت 1390 ساعت 17:22

استاندار كرمان گفت: سرمایه گذاری در فوتبال استان کرمان ضروری است.

به گزارش KPFA " اسماعیل نجار" روز چهارشنبه در دیدار با رییس فدراسیون فوتبال و شماری از خانواده ورزش استان کرمان افزود: سرمايه گذاري در فوتبال استان به ويژه منطقه جنوب با توجه به استعدادهاي منطقه ضروري است.

وی ادامه داد: استانها در بحث فوتبال از اعتبارات كمي برخوردارند زيرا بيشتر اعتبارات در تهران هزينه مي شود.

وي ادامه داد: بايد برنامه اي تدوين شود تا استانها نيز از اين اعتبارات ملي بهره مند شوند زيرا در غير اين صورت امكان پرورش نيرو ممكن نخواهد بود.

نجار، اظهار داشت: پرداختن و توجه به ورزش استانها پشتوانه تيم هاي ملي ماست زيرا دعوت شدگان شهرستاني به اردوهاي تيم ملي گواه اين مطلب است.

استاندار كرمان با اشاره به اينكه پرداختن به ورزش ضروري است، گفت: استان ما به ناچار متاثر از مرزهاي شرقي است و ضربه هايي كه به اين دليل به جوانان وارد مي شود، نگران كننده است.

وي با اشاره به اينكه از فوتبال مي توان در راس ورزشها نام برد، افزود: بعضي از واحدهاي صنعتي شايد بصيرت و دانش ورزشي نداشته باشند كه بايد به اين سو سوق داده شوند.

نجار، با اشاره به اينكه در كرمان با وجود تيم مس به فوتبال علاقمند شدم، اظهار داشت: ماندن تيم ليگ برتري مس سرچشمه در استان، مسئله اي است كه پشتيباني از آن را انجام مي دهيم.

استاندار كرمان هزينه هاي فوتبال را بالا دانست و خاطرنشان كرد: بايد با كاهش اين هزينه ها به اقشار فقير جامعه هم رسيد.

وي استفاده از ظرفيت مدارس و مساجد را براي توسعه ورزش استان و سلامت جامعه در كنار توجه ويژه به ورزش قهرماني مورد تاكيد قرار داد و افزود: بايد تمامي تلاش را براي شناسايي و پرورش استعدادهاي ورزش انجام دهيم.

نجار، همچنين در ادامه مبني بر پيگيري مصوبات ورزشي سفرهاي رييس جمهوري به استان كرمان قول مساعد داد.

رييس فدراسيون فوتبال نيز در اين نشست از استاندار كرمان حمايت از اجراي طرح آسيا ويژن را درخواست كرد و اظهار داشت: استان كرمان مي تواند به عنوان الگو براي ساير استانهاي كشور در زمينه فوتبال مطرح باشد.

'علي كفاشيان' بيان داشت: نجار، استاندار فعلي كرمان از گذشته تا كنون در سطح كشور در زمينه توسعه فوتبال فعال بوده اند و اكنون شاهد حمايت هاي وي از فوتبال در كرمان نيز هستيم.

وي در ادامه خواستار حمايت استاندار كرمان از هيات فوتبال اين استان براي احداث ساختمان جديد اين هيات شد.

در ادامه اين نشست مسوولان هيات فوتبال استان و ساير مديران ورزش كرمان به ارائه گزارش عملكرد و نقطه نظرات خود پرداختند.

 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به هیات فوتبال استان کرمان است